Dodavatel plastových obkladů, plastových plotů, výrobků z recyklovaného plastu, topných infrapanelů

Pobočky:
Štvrtok na Ostrove 695
mobil: +421 949 513 580
email
Magnezitárska 5, Košice
mobil: +421 911 035 255
(sklad)
email

Doručení objednávky

Osobní odběr
Osobní odběr je možné uskutečnit v naší provozovně, jejíž adresa je uvedena v sekci Kontakty.
Při osobním odběru můžete samozřejmě zboží zaplatit hotově nebo platební na účet.

Platba bankou předem - zboží předem zaplatíte a pak si ho osobně vyzvednete. Při přebírání zboží je třeba prokázat svou totožnost platným dokladem s fotografií.
U osobních odběrech není účtováno přepravné.

Doprava kurýrem
Garantované doručení na dodací adresu je do 48 hodin od vyexpedování zboží ze skladu Plasty SK, s.r.o. ,
Doručení v pracovních dnech (8-16 hod).
Zboží Vám bude doručen za prvé zamykatelné dveře na dodací adresu.
Zboží můžete platit bankou předem nebo dobírkou.
Doprava je hrazena zákazníkem.

Reklamace zboží - Zákazník je povinen překontrolovat a převzít zásilku pouze pokud není nijak poškozen vnější obal. V případě poškození obalu proberte zboží od přepravce a potvrdte mu doručení zásilky, avšak okamžitě po převzetí prohlédněte zboží a v případě poškození zboží tuto skutečnost oznamte na číslo +421 949 513 580 případně na mail plastyslovakia@plastyslovakia.sk! V případě poškození zboží, které bylo zjevné při přebírání je nutné uvést výhradu do přepravního listu. Na reklamace mechanického poškození výrobku po podpisu dodacího listu, které nebudou nahlášeny do 24 hodin nebude brán zřetel s ohledem na přepravní podmínky přepravce!

Doprava pro velké zásilky
Spediční doprava

Doručení na dodací adresu je do 48 hodin po odeslání zboží. O odeslání zboží budete informováni e-mailem a SMS. Rozvozový řidič v rozmezí 1-2 hodin před plánovaným doručením zásilky Vás zkontaktuje telefonicky a řekne Vám předpokládaný čas příjezdu. Svou zásilku můžete sledovat v zákaznické sekci, kde najde číslo zásilky a můžete sledovat průběh doručování. Doručení v pracovních dnech (8-16 hod). Zboží rozváží pouze jeden řidič, proto pro případnou pomoc (např. Při stahování po schodech) při těžších zásilek je potřeba, abyste si zajistili pomocníka, který Vám s výnosem pomůže.
Zboží Vám bude doručeno před bránu (vchod) Vašeho obytného domu na dodací adresu.
V případě objednání odvozu starého spotřebiče je nutné, aby tento výrobek byl připraven na odvoz před bránou (vchodem) Vašeho obytného domu.
Doprava je hrazena zákazníkem. Zboží můžete platit bankovním převodem předem, dobírkou.

Reklamace zboží.
Zákazník je povinen převzít zásilku až po důkladné kontrole obalu a zboží pod obalovým materiálem pouze pokud není nijak poškozena. V případě poškození zboží je zákazník povinen uvést výhradu k zásilce a to stručným a přesným popisem poškození do dodacího listu přepravce nebo s řidičem sepsat škodní zápis! Na reklamace mechanického poškození výrobku po podpisu dodacího listu, ve kterém nebyla uvedena výhrada k povaze poškození zboží, nebude brán zřetel s ohledem na přepravní podmínky přepravce.

Ceník dopravy

Doprava

Cena v EUR s DPH

Doprava kurýrem (do 3 kg)

4,95

Spediční doprava (dl. 2,4m -10kg)

15

Spediční doprava (dl. Více než 2,4m, od 10kg) platný ceník Toptrans, a.s., přepočet kg / km

 Powered by ULTRACODE.sk e-shop
Webdesign: ULTRACODE.sk