Dodavatel plastových obkladů, plastových plotů, výrobků z recyklovaného plastu, topných infrapanelů

Pobočky:
Štvrtok na Ostrove 695
mobil: +421 949 513 580
email
Magnezitárska 5, Košice
mobil: +421 911 035 255
(sklad)
email

Váš košík je prázdný
Seřadit podle
Produkty:  » zmekcovac-pitne-vody

Jak může obyčejná voda zničit vaše zdraví, nebo ho naopak prodloužit o několik let?

Ionizátor -zmäkčovač vody - Mineral Water Doctor

Nový život bez vrásek

Naše tělo minerály potřebuje, ale ne takové jaké jsou v tvrdé vodě, protože to jsou minerály anorganické a ne organické. Tělo je zpracovat neví. Využívá minerály pouze ze stravy - organické minerály.
Měkká voda vás dokáže osvobodit od mnoha nemocí a bolestí, je zásaditá, proto je silným antioxidantem. Dokáže zlepšit zrak, sluch, snížit hladinu cholesterolu v krvi, zlikvidovat tuky, záněty a plísně, odstranit bolesti hlavy, snížit riziko lámavosti kostí, snížit kazivost zubů, odstranit poruchy spánku a prodloužit život o několik let.

Konec monstrům na úpravu vody !!! Konec změkčovacím tabletám !!! Tuto práci za ně udělá nerezový Mineral Water Doctor jednorázově na 10 let. Upravená voda v celém domě, bytě a ne pouze v baterií.

Podívejte se na stěny vašeho čajníku a představte si, že vaše tělo je v podobném stavu.

TVRDÁ VODA
Většina všech vod co pijeme pochází z veřejných vodních systémů a soukromých prameňov.Je to tvrdá voda. Všechny vody co protékají přes nebo nad zemí mají určitý stupeň tvrdosti. Čím déle se voda prodírá přes půdu a skály, tím tvrdší zůstává a tak je i více škodlivá.Niektoré druhy mohou způsobit kornatění artérii, tvořit žlučové a ledvinové kameny, vyvolávat brzkou senilitu a všechny ostatní nemoci.

DĚSIVÁ PRAVDA
Průměrná osoba vypije okolo 4 litry vody za den. Započítány jsou i šálky kávy, čaje, nealkoholických nápojů, jídla a ostatní vody - tyto 4 litry tedy nejsou mnoho. Čtyři litry denně znamená, že průměrná osoba vypije 450 sklenic tuhých látek za celý život. Tyto pevné částice se nacházejí také v našich zvlhčovačích, espressa a rychlovarných konvicích. Zamyslete se nad tím, 450 sklenic anorganických minerálních látek - kamenů ve vašem těle během života. Proto se pomalu stáváte zkamenělinou, tak pomalu, že si to nedokážete ani všimnout.

Co tedy udělá tělo s těmito látkami? Začne vytvářet Tenoučká film podél tvých stěn zažívacího traktu. Pokud je vytvořena první vrstva, další vrstva se utvoří již mnohem snadněji dokud se neupevní. Jeden z prvních důsledků je zácpa. Další nános se vyskytne tam, kde je nejnižší krevní tlak, jako například v kíboch jako (artritida nebo dna), podél cév (kornatění), v žilách (křečové žíly), v plicích (emfyzém), šedý zákal, zelený zákal, zvýšení očního tlaku - obávaná oční choroba může být také důsledek tvrdé vody- minerální usazeniny.

CUKROVKA
Přesná příčina cukrovky není známa. Mezi příčiny patří nedostatečná produkce inzulínu beta buňkami Langenharsových ostrůvků. Buňky jsou naživu - ledaže nefungují. Minerální usazeniny izolují buňky filmem z minerálů tak, že jsou neschopné fungovat.

RAKOVINA
Tvrdá voda uzavře buňky s filmem tak, že kyslík nemůže dosáhnout uvězněny buňky. Tělo pak vyvíjí nové buňky, co se zmůžou i na méně kysíka. Tyto buňky jsou buňkami rakoviny. Ionizovaná voda často uvolňuje uvězněny buňky a zpřístupňuje jejich kyslíku. Ionizovaná voda však rozpouští mnohé toxické látky, které zapříčiní rakovinu.

OBEZITA
Kdo pije ionizovanou vodu, by měl dříve či později vrátit na svou normální váhu. Důvody: film vytvořený z tvrdé vody uvězní buňky, přičemž tkáně stanou nasycené vodou. Zadržování tekutiny v těle je hlavní příčinou obezity. Ionizovaná voda opět probourat bariéru na buňce, která přebytečnou vodu vypustí a tělesná váha se opět vrátí do normálu.

NEJÚŽASNĚJŠÍ FUNKCE IONIZOVANÉ VODY
Ionizovaná voda se v těle chová jako rozpouštědlo. Rozpouští složky jídla tak, aby mohly být vstřebány a přijaty do každé buňky. Rozpouští anorganické minerální látky (kameny) uložené v tkáních těla tak, aby tyto látky mohly být odstraněny v procesu detoxokácie. Destilovaná voda je jedno z najohromnejšich rozpouštědel na zemi - jediné, které může tělo přijmout bez poškození tkání.

Její užíváním je možné rozpustit anorganické minerály, kyselé krystaly a další nadbytečné produkty z těla bez poškození tkání.

Dlouhodobě ověřena 100% funkčnost se zárukou.

Jedinečné finančně dostupné zařízení na eliminaci vodního kamene fungujícím na principu galvanické úpravy vody ve všech zařízeních, přicházejících do styku s pitnou vodou obsahující minerál kalcit, s pozitivním vlivem na Váš organismus, rostliny a přírodu.

Instaluje se podle průměru na potrubí v bytě nebo rodinném domě. Instalaci zvládne každý zdatný amatér nebo instalatér. 100% funkčnost odzkoušena dlouhodobě.

 1. Kalcit obsažený v tvrdé vodě váže na sebe tuky, které nepříznivě působí na oběhový systém a celý organismus.
 2. Rostliny snadněji vstřebávají vodu a urychluje se jejich růst.
 3. Zabraňuje růstu hub, plísní a řas.
 4. Zabraňuje tvorbě vodního kamene a rzi v potrubí a vyčistí znečištěné potrubí.
 5. Zlepšuje chuť vody pro vaření a pití.
 6. Zvyšuje životnost spotřebičů používajících vodu.
 7. Úspora pracích prášků a čisticích prostředků.
 8. Šetří elektrickou energii a plyn v ohřívačích vody.
 9. Minimalizuje náklady na výměnu potrubí.
 10. e energeticky soběstačný.
 11. Nižší spotřeba vody v potrubích s průtokovým ohřívačem.
 12. Prodloužení životnosti vodovodních baterií a všech spotřebičů a zařízení používajících vodu.
 13. Úspora až 30% při vytápění kotlem, přičemž se eliminují náklady na čištění výměníku teplé vody.
 14. Nepotřebuje přívod elektrické energie.
 15. Obal výrobku je zhotoven z nerezavějící oceli.
 16. Jednorázová investice na minimálně 10 let.

Výrobek Made in Czechoslovakia.

Mineral water doctor - průřez

Prierez zariadením

Mineral water doctor - sprincíp činnosti

Princip činnosti - přeměna kalcitu na aragonit

Mineral water doctor - rostliny

Mineral water doctor - rostliny

Rostliny polévané 2 týdny změkčenou vodou
Schéma instalace zařízení:
Rodinný dům

Mineral water doctor - schéma inštalácie

Byt

Mineral water doctor - schéma instalace

»  Zobrazit další strany:
Kód mwd01
Typ nabídky  
Cena bez DPH 2073.72 CZK
Cena s DPH 2488.46 CZK
Stará cena bez DPH 0.00 CZK
Stará cena s DPH 0.00 CZK
Kód mwd02
Typ nabídky  
Cena bez DPH 2492.74 CZK
Cena s DPH 2991.18 CZK
Stará cena bez DPH 0.00 CZK
Stará cena s DPH 0.00 CZK
Kód mwd03
Typ nabídky  
Cena bez DPH 4084.60 CZK
Cena s DPH 4901.52 CZK
Stará cena bez DPH 0.00 CZK
Stará cena s DPH 0.00 CZK
»  Zobrazit další strany:
Powered by ULTRACODE.sk e-shop
Webdesign: ULTRACODE.sk